مولی کوت – molykote

معرفی شرکت داو کورنینگ مولی کوت

شرکت داو کورنینگ مولی کوت(Dow Corning MolyKote) یک شرکت چند ملیتی می باشد که مرکز آن در کشور ایالات متحده آمریکا و در ایالت میشیگان قرار دارد. شرکت مولی کوت در سال ۱۹۴۳ با هدف اکتشاف و توسعه  در تکنولوژی بر پایه مواد سیلیکونی تاسیس گردید.این شرکت در تولید محصولات با پایه سلیکونی تخصص دارد و بیش از ۷۰۰۰ نوع محصول و تولیدات مختلف را از طریق دو شرکت Xiameter و Dow Corning به فروش می رساند. روانسازها تنها بخشی از تولیدات این شرکت می باشد که عموما آنها با نام تجاری مولی کوت (Molykote) عرضه می کند.

محصولات شرکت مولی کوت در سرتاسر جهان شناخته شده و قابل اعتماد هستند. این محصولات جهت بهینه‌سازی هر چه بهتر روانکاری و کاهش مصرف انرژی طراحی و تولید شده اند و توسط متخصصان بین المللی در عرصه محصولات روان کاری تایید شده اند. محصولات مولی کوت، همواره در تولید محصولات مبتکرانه و نوآورانه فعالیت داشته است و  با ۶۵ سال سابقه ی موفق در عرصه تولید و فروش گریس و روان کننده های مختلف خود را به عنوان یک برند معتبر و با ارزش جهانی مطرح کرده است.

شرکت مولی کوت دارای محصولات فراوان در زمینه های مختلفی می باشد که این محصولات را می توان در گروه های کلی زیر دسته بندی کرد:انواع گریس ها – گریس های چسبی – پوشش های ضد اصطکاک – روان کنند های صنعتی با عملکرد بالا – گریس سیلیکونی(compound)

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از بزرگترین و اولین شرکت های ارائه دهنده محصولات مولی کوت از جمله روغن و گریس های خودرویی و صنعتی مختلف با استفاده از کادر مجرب در ایران می باشد که افتخار همکار با صنایع بزرگی همچون:نظامی،هوایی و دریایی،کشاورزی،نساجی،داروسازی و غیره را دارد.همچنین این شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال مولیکوت به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و سفارش