معرفی ویژگی های روغن کمپرسور هوا

روغن کمپرسور هوا که روغن VDL نیز نامیده می شود برای استفاده در کمپرسورهای ماپیچی یا همان اسکرو،کمپرسورهای پیستونی و تیغ های ون تولید می شوند.از مهم ترین ویژگی های روغن های کمپرسور می توان به آزادسازی هوا بدون به وجود آمدن کف در دستگاه می باشد.

روغن کمپرسور نیز در دو نوع پایه مینرال و سینتتیک تولید می شود که در شرایط سخت که روغن مینرال پاسخگو نمی باشد از روغن پایه سینتتیک استفاده می کنند که مخصوص شرایط سخت و دماهای بالا طراحی شده اند.روغن های پایه سینتتیک دارای عملکرد بهتر،مقاومت عالی در برابر زنگ زدگی و خوردگی و همچنین دارای ویسکوزیته ایندکس و پایداری بهتری در برابر تغییرات دمایی دارد.از دیگر ویژگی های روغن های سینتتیک می توان به افزایش طول عمر فیلتر دستگاه و جلوگیری از ایجاد رسوب اشاره کرد.

نوعی دیگر از روغن های کمپرسور،روغن کمپرسور روتاری اسکرو می باشد که دارای افزودنی های مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی و اکسیداسیون و هچنین دارای ویژگی آزادسازی سریع هوا و پایداری حرارتی عالی می باشد.

روغن های کمپرسور در گریدهای 32،46،68،100 و 150 تولید می شوند که به مانند دیگر روغن ها،گریدهای پایین تر دارای کارکرد روان تری نسبت به گرید های بالاتر می باشد.

بازرگانی شهاب با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه عرضه و فروش انواع روغن کمپرسور صنعتی با برند های معتبر جهان از جمله شل،موبیل،توتال،بی پی و غیره آمادگی خود را جهت همکاری با صنایع مختلف اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست