معرفی روغن هیدرولیک صنعتی و خصوصیات آنها.

روغن هیدرولیک از پرمصرف ترین روغن ها در صنایع مختلف تولید می باشد که از مواد پایه معدنی تولید می شود.به مانند دیگر فرآورده های روغنی،روغن هیدرولیک صنعتی نیز بر پایه سینتتیک تولید می شود که به دلیل کاهش آلودگی هوا و کارایی طولانی تر روغن نسبت به پایه معدنی این نوع روغن مصرف بیشتری دارد.

کارکرد بهتر روغن هیدرولیک می تواند باعث افزایش طول عمر روغن هیدرولیک گردد و زمان تعویض روغن هیدرولیک را به تعویق بندازد که در دراز مدت باعث کاهش هزینه های سرویس دستگاه می گردد.

روغن هیدرولیک برای دستگاه های هیدرولیک صنعتی،سیستم های گردشی و پرس های سنگین و سبک،سیستم های انتقال قدرت هیدرولیکی و همچنین درسیستم هیدرولیک در خودروهایی که دارای فرمان و گیربکس هیدرولیک هستند نیز استفاده می شود.

روغن هیدرولیک صنعتی با ایجاد لایه ای روغنی محافظ از سایش و اصطحکاک بین قطعات جلوگیری می کند و همچنین به عنوان یک روغن محافظ نیز عملکرد مناسبی در جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی قطعات فلزی دارد.

روغن های هیدرولیک با  گرید های 5، 10، 22، 32، 46، 68، 100، 150، 220، 320 تولید می شود که پر مصرف ترین آنها گرید 46 و 68 می باشد که در صنایع بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین روغن های هیدرولیک دارای سه سطح کیفی HLP، HVLP و HL تولید و عرضه می گردد که برای مثال سطح HVLP دارای شاخص گرانروی بیشتری دارد که به همین دلیل باعث می شود مقاومت روغن نسبت به تغییرات دمایی بیشتر شود و در نتیجه روغن خاصیت خود را کمتر از دست می دهد و عملکرد بهتری پیدا خواهد کرد.

بازرگانی شهاب با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه عرضه و فروش انواع روغن هیدرولیک صنعتی با برند های معتبر جهان از جمله شل،موبیل،توتال،بی پی و غیره آمادگی خود را جهت همکاری با صنایع مختلف اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست