فوکس – fuchs

معرفی شرکت فوکس (fuchs)

شرکت فوکس که نام کامل آن فوکس پترولوب (fuchs petrolub) می باشد در سال ۱۹۳۱ توسط رادولف فوکس در شهر مانهایم آلمان تاسیس گردید و امروز با بیش از ۸۷ سال سابقه،یکی از بزرگترین شرکت های مستقل در زمینه تولید روانساز در جهان می باشد که در بیش از ۸۵ کشور دنیا فعالیت می کند.

شرکت فوکس همواره سرمایه گذاری مناسبی در زمینه ابداع و معرفی محصولات جدید و با کیفیت انواع روانسازهای صنعتی و اتومبیل در جهان داشته است،به گونه ای که شرکت های معتبر خودروسازی جهان نظیر:مرسدس بنز،فولکس واگن،بی ام و،آئودی و ………..از روانساز های ساخت این شرکت استفاده می کند و متعاقبا بیش از ۷۵درصد از خودروهای این شرکت ها با روغن موتور فوکس از کارخانه خارج و وارد بازار می شود.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از نمایندگان محصولات فوکس از جمله روغن های صنعتی و انواع گریس در ایران می باشد.

شرکت fuchs بیش از ۱۰۰۰ نوع محصول از قبیل روغن و گریس در کارنامه خود دارد که همواره یک گام از پیشگامان صنعت روانسازی در دنیا جلوتر است.درحال حاضر حدود ۵۰۰۰ نفر در سراسر دنیا در شرکت فوکس مشغول به کار هستند.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده محصولات فوکس از جمله روغن و گریس مختلف در ایران می باشد که افتخار همکار با صنایع بزرگی همچون:نظامی،هوایی و دریایی،کشاورزی،نساجی،داروسازی و غیره را دارد.همچنین این شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال fuchs به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و سفارش