معرفی شرکت شورون

شرکت شورون (Chevron) یک شرکت نفت و گاز آمریکایی است که به عنوان یکی از  بزرگ ترین شرکت های چند ملیتی جهان شناخته می شود و دفتر مرکزی این شرکت در شهر سان رامون کالیفرنیا قرار دارد.

این شرکت در زمینه های تولید انواع انرژی های تجدید پذیر،صنایع نفت و گاز،اکتشافات،استخراج و پالایش نفت خام گاز و میعانات گازی،تولید گسترده از مواد شیمیایی و محصولات پتروشیمی و همچنین تولید برق فعالیت می کند.

شرکت شورون، یکی از شش شرکت بزرگ نفتی است، که با شرکت‌های بزرگی همچون اکسان‌موبیل، بی‌پی،شرکت توتال،و رویال داچ شل در رقابت بوده و  تحت گروه سوپرمیجر، طبقه‌بندی می‌شوند. شرکت شورون در سال ۲۰۱۳ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه یازدهم جهان قرار گرفت.در رتبه‌بندی فوربز نیز، که در سال ۲۰۱۱ انجام شد، شورون به‌عنوان شانزدهمین شرکت بزرگ جهان، انتخاب گردیدکه البته شرکت شورون توانسته رتبه خود را هر ساله ارتقا ببخشد که هم اکنون رتبه ششم دنیا را کسب کرده است و درحال‌حاضر این شرکت از لحاظ درآمد یکی از بزرگ ترین شرکت های دنیا محسوب می شود.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از بزرگترین و اولین شرکت های ارائه دهنده محصولات موبیل از جمله روغن و گریس های خودرویی و صنعتی مختلف با استفاده از کادر مجرب در ایران می باشد که افتخار همکار با صنایع بزرگی همچون:نظامی،هوایی و دریایی،کشاورزی،نساجی،داروسازی و غیره را دارد.همچنین این شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال موبیل به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست