معرفی شرکت توتال

شرکت توتال(Total) یک شرکت فرانسوی می‌باشد که در زمینه نفت و گاز فعالیت می کند.شرکت  توتال در سال ۱۹۲۴ توسط ارنست مرسی‌یر تاسیس گردید. این شرکت،همواره در بین بهترین شرکت های نفتی دنیا قرار داشته و توانسته خود را در بین کمپانی های برتر دنیا جای دهد و با شرکت های نظیر شل و موبیل رقابت تنگاتنگی را ایجاد کند. شرکت توتال هم اکنون چهارمین شرکت نفتی و هشتمین شرکت در بین شرکت های بزرگ جهان می‌باشد که در ۳۰ کشور، دارای شعبه می باشد و بیش از ۹۵،۰۰۰ کارمند از مجموع ۱۳۰ کشور، در این شرکت مشغول به کار هستند.

شرکت توتال در تمامی حوزه‌های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت دارد. این شرکت همچنین در حوزه تولید نفت خام و گاز طبیعی و اکتشافات،تولید برق و نیز انتقال،بازاریابی نفت خام و گاز طبیعی و پالایش فعالیت می‌کند.

شرکت توتال همچنین بخش عظیمی از مواد شیمیایی را، در کارخانجات خود، در حجم بسیار عمده تولید و به سراسر جهان عرضه می‌نماید. دفتر مرکزی شرکت توتال درکشور پاریس و در غرب شهر پاریس و در برج تور توتال قرار گرفته است. بخشی از سهام این شرکت بزرگ نفتی، در بازار بورس نیویورک و بورس یورونکست، مبادله می‌گردد.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده محصولات توتال از جمله روغن و گریس مختلف در ایران می باشد که افتخار همکار با صنایع بزرگی همچون:نظامی،هوایی و دریایی،کشاورزی،نساجی،داروسازی و غیره را دارد.همچنین این شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال توتال به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست