بی پی – BP

معرفی شرکت BP

شرکت بی پی (BP) یک شرکت بریتانیایی و همچنین چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در کشور انگلستان و در شهر لندن قرار دارد.این شرکت در سال ۲۰۱۱ به عنوان چهارمین شرکت نفتی جهان از نظر میزان درآمد و سومین تامین کننده بزرگ انرژی در جهان شناخته شد.شرکت بی پی به همراه شرکت های بزرگی همچون اکسان موبیل،رویال داچ شل،توتال و شورون پنج شرکت بزرگ نفتی جهان به شمار می آید و تحت عنوان سوپر میجر طبقه بندی می شوند.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از نمایندگان محصولات بی پی از جمله روغن های صنعتی و انواع گریس در ایران می باشد.

شرکت بی پی در حوزه های مختلفی فعالیت می کند که بزرگترین آن بخش های عملیاتی نفت و گاز می باشد.از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به اکتشافات،تولید،پالایش،توزیع وبازاریابی نفت خام و گاز طبیعی و همچنین تولید محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی،انرژی های تجدیدپذیر،تولید برق با استفاده از انرژی بادی و خورشیدی اشاره کرد.

شرکت BP در بیش از هشتاد کشور دنیا فعالیت گسترده داشته  وهم اکنون روزانه به طور میانگین بیش از ۳ میلیون بشکه نفت خام تولید می کند. این شرکت همچنین دارای بیش از ۲۰۰۰۰ ایستگاه خدماتی در دنیا از جمله پمپ بنزین و گاز می باشد.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از بزرگترین و اولین شرکت های ارائه دهنده محصولات بی پی از جمله روغن و گریس های خودرویی و صنعتی مختلف با استفاده از کادر مجرب در ایران می باشد که افتخار همکار با صنایع بزرگی همچون:نظامی،هوایی و دریایی،کشاورزی،نساجی،داروسازی و غیره را دارد.همچنین این شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال BP به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و سفارش