معرفی شرکت اکسان موبیل

شرکت اکسان موبیل(Exxon Mobil)یک شرکت نفت و گاز آمریکایی و رتبه نخست بین برترین شرکت های نفتی دنیا از لحاظ کسب درآمد سالانه می باشد که دفتر مرکزی آن در شمال شهر ایروینگ تگزاس قرار دارد.

شرکت اکسان موبیل 37 پالایشگاه دارد که در 21 کشور جهان مستقر می باشد و توان پالایش بیش از 6.3میلیون بشکه نفت در روز را دارد که در این زمینه بزرگترین پالایشگاه جهان محسوب می شود. در فهرست شش کمپانی برتر نفتی دنیا، که به نام (سوپر میجر)طبقه بندی می شود ، شرکت اکسان‌موبیل، رتبه نخست را، کسب کرده است.شرکت اکسان موبیل با سه برند مطرح (موبیل)،(اکسان)و (اسو) ادغام شده است که تمامی محصولات این شرکت با اسامی این سه برند عرضه می شود.

شرکت اکسان موبیل تمام توان و تکنولوژی خود را به کار گرفته تا محصولات پتروشیمی را،در جهت رفع نیاز های جهان ارائه کند. کارکنان، دانش به روز فنی، توان مالی و دسترسی به بورس و  بازارهای جهانی، به ایجاد توان رقابتی و ایجاد فرصت‌های ناب، از اکتشاف میادین گرفته، تافرصت‌هایی که نیازمند همکاری نزدیک بین واحدهای تجاری است،برای شرکت انجام می پذیرد.

شرکت اکسان موبیل در زمینه های مختلف نفتی و پتروشیمی فعالت های گسترده ای دارد که از مهم ترین این فعالیت ها می توان به:اکتشافات،استخراج،حمل و نقل،صنایع شیمیایی،محصولات پایه پتروشیمی،لاستیک های مصنوعی،حلال ها و ده ها نوع فعالیت های عمومی و تخصصی دیگر می توان اشاره کرد که همواره با دیگر شرکت های دنیا از جمله توتال،شل،بی پی،شورون و ………در رقابت تنگاتنگی قرار داشته است.

بازرگانی شهاب به عنوان یکی از بزرگترین و اولین شرکت های ارائه دهنده محصولات موبیل از جمله روغن و گریس های خودرویی و صنعتی مختلف با استفاده از کادر مجرب در ایران می باشد که افتخار همکار با صنایع بزرگی همچون:نظامی،هوایی و دریایی،کشاورزی،نساجی،داروسازی و غیره را دارد.همچنین این شرکت آمادگی خود را در زمینه فروش محصولات اصل و اورجینال موبیل به شرکت ها و صنایع مختلف اعلام می دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست